Praca: Stolarz

Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku
Stolarz
Miejsce pracy: Zawóz
Numer: StPr/24/0374
OBOWIĄZKI:
do uzgodnienia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zawóz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej

Stolarz

Lokalizacja: podkarpackie / Kolbuszowa Górna

"Aktywizacja osób bezrobotnych z powiatu kolbuszowskiego (II)" w ramach Programu: Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027Osoba...

Opublikowano: wczoraj

Stolarz

Lokalizacja: podkarpackie / Bukowiec (pow. kolbuszowski, gm. Kolbuszowa), Bukowiec

Wykonywanie za pomocą narzędzi do ręcznej obróbki drewna oraz maszyn i urządzeń do obróbki drewna, w tym obrabiarek sterowanych...

Opublikowano: 2024-09-11

Stolarz

Opublikowano: 2024-08-25