Praca: Stolarz

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Stolarz
Miejsce pracy: Bukowiec (pow. kolbuszowski, gm. Kolbuszowa), Bukowiec
Numer: StPr/24/0492
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie za pomocą narzędzi do ręcznej obróbki drewna oraz maszyn i urządzeń do obróbki drewna, w tym obrabiarek sterowanych numerycznie, różnego rodzaju mebli oraz stolarki budowlanej z wykorzystaniem różnego gatunku drewna oraz materiałów drewnopochodnych tj.płyt,oklein i innych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Praca na stanowisku stolarz, mile widziane samodzielne wykonywanie mebli z materiałów powierzonych, wykonywanie materiałów pomieszczeń, tworzenie listy zapotrzebowania na materiały i akcesoria,samodzielne wykonywanie rysunków technicznych,znajomość obsługi komputera oraz programu PRO100.

Miejsce pracy:

Bukowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej