Praca: Specjalista / Specjalistka ds. Szkoleń

Specjalista / Specjalistka ds. Szkoleń
Miejsce pracy: Jasło
Numer referencyjny: RS/09/24
Rekrutacja do Nowy Styl Sp. z o.o.
Twój zakres obowiązków:
  • organizacja procesu onboardingu, planowanie i kompleksowa koordynacja procesu wdrażania nowych pracowników biurowych
  • koordynacja działań szkoleniowych (stacjonarnych oraz online) w tym wyszukiwanie ofert, współpraca z trenerami wewnętrznymi i firmami szkoleniowymi,  zarządzanie harmonogramami, salami, sprzętem
  • analiza efektywności szkoleń na podstawie zebranych danych oraz przygotowywanie rekomendacji i raportów na potrzeby audytów i certyfikacji
  • zarządzanie platformą LMS: administrowanie użytkownikami i dostępami do platformy, wsparcie użytkowników w zakresie korzystania z platformy, nadzór nad poprawnością i aktualnością danych dotyczących rozwoju pracowników znajdujących się na platformie, tworzenie szkoleń elearningowych w dedykowanym programie przy współpracy z trenerami wewnętrznymi
  • współpraca z dostawcą platformy w celu bieżącej optymalizacji i aktualizacji
Nasze wymagania:
  • wiedza z zakresu szkoleń i rozwoju
  • podstawowa znajomość nowoczesnych technik oraz metod wykorzystywanych w projektowaniu szkoleń e-learningowych w tym znajomość programów do obróbki audio, tworzenia grafik, infografik i video
  • dobra znajomość programu MS Excel
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • myślenie analityczne i umiejętność pracy z danymi
  • proaktywność i samodzielność w organizacji pracy oraz rozwiązywaniu problemów
Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z obsługą i zarządzaniem platformami LMS (w tym e-learningiem)
  • znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio
  • nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze produkty
  • rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach
  • benefity takie jak: dopłata do karty sportowej, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach
Benefity:
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.

Zapraszamy na naszą stronę internetową

www.NowyStyl.com

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dostępna w formularzu aplikacyjnym.