Praca: Pośrednik nieruchomości

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Pośrednik nieruchomości
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/24/3747
OBOWIĄZKI:
staż w firmie: OMEGA BUD Sp. z o.o.Praca w godzinach od 09:00 do 17:00- aktywne poszukiwanie ofert nieruchomości na sprzedaż i wynajem;- zawieranie Umów Pośrednictwa;- analiza i monitoring rynku nieruchomości;- analizowanie i sprawdzanie stanu prawnego nieruchomości;- praca w terenie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie