Praca: Opiekun w domu pomocy społecznej

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu
Opiekun w domu pomocy społecznej
Miejsce pracy: Sośnica
Numer: StPr/24/1128
OBOWIĄZKI:
stały i bezpośredni kontakt z mieszkańcami domu, pomoc w wykonywaniu czynności samoobsługowych,karmienie, kąpiele osób niesamodzielnych, sprawowanie bezpośredniej opieki nad mieszkańcami, czuwanie nad bezpieczeństwem, organizowanie czasu wolnego mieszkańców, praca nad wytworzeniem w grupie atmosfery koleżeństwa, wzajemnej pomocy i poszanowania, tworzenie mieszkańcom podczas wyjazdów poza teren domu (wizyty lekarskie, badania ), pełnienie funkcji pracownika pierwszego kontaktu dla wskazanych mieszkańców
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sośnica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu