Praca: Operator produkcji opon

Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle
Operator produkcji opon
Miejsce pracy: Dębica
Numer: StPr/24/0960
OBOWIĄZKI:
Przestrzeganie obowiązujących zasad BHP oraz wewnętrznych instrukcji. Obsługa maszyn produkcyjnych.Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe UDTFirma oferuje bezpłatny transport do pracy na trasie Jasło - Dębica.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Dębica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 25,85 do 27,81 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle