Praca: Operator maszyn

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Operator maszyn
Miejsce pracy: Nowa Dęba
Numer: StPr/24/0639
OBOWIĄZKI:
Staż dla osoby zarejestrowanej w tut. Urzędzie i spełniającej kryteria do skierowania na ww. aktywną formę.Godz. odb. stażu: 7:00 do 15:00.Miejsce odb. stażu: Nowa Dęba, ul. Ogrodowa 8.1.Przeszkolenie w zakresie BHP i ppoż.2.Zapoznanie się z przepisami i regulaminem organizacyjnym pracy.3.Obsługa maszyn tartacznych jak piły, strugarki, traki, frezarki.4.Kontrola jakości surowca drzewnego i gotowych produktów.5.Bieżące utrzymanie i konserwacja maszyn.6.Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy.7.Współpraca z zespołem produkcyjnym w celu optymalizacji procesów.8.Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu i pomoc przy pracach na linii produkcyjnej.9.Dbałość o utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Nowa Dęba

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej