Praca: Młodszy Dyspozytor

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów, Centralna Dyspozycja Mocy poszukuje kandydatów
do pracy na stanowisku
Młodszy Dyspozytor
Miejsce pracy: Rzeszów
Nr ref.: PGED/OR/30/2024
Twój zakres obowiązków:
  • wykonywanie zadań pod nadzorem doświadczonego pracownika:
    • sprawowanie operatywnego kierownictwa i nadzoru nad ruchem przydzielonych urządzeń elektroenergetycznych,
    • koordynacja prac przy urządzeniach elektroenergetycznych sieci WN, SN i nN zgodnie z operatywnym podziałem,
    • koordynacja działań przy likwidacji awarii i zakłóceń występujących w sieci dystrybucyjnej,
    • zdalne sterowanie pracą urządzeń elektroenergetycznych,
  • koordynacja prac planowych,
  • monitorowanie pracy urządzeń zgodnie z operatywnym podziałem,
  • wprowadzanie danych z zaistniałych zdarzeń do systemów informatycznych,
  • obsługa systemów dyspozytorskich,
  • tworzenie raportów i prognoz stanu sieci elektroenergetycznej.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie techniczne o kierunku elektrotechnika, elektroenergetyka lub pokrewne,
  • doświadczenie w branży energetycznej,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office, programów typu CAD,
  • świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji i dozoru,
  • prawo jazdy kat. B.
To oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych.