Praca: Kierownik Regionalny

Villaro to dynamicznie rozwijająca się polska marka, zajmująca się branżą odzieży męskiej. Dzięki zdobytemu doświadczeniu nieustannie się rozwijamy, z dumą dopasowywując się do potrzeb rynku oraz naszych Klientów. W skład sieci wchodzi obecnie kilkadziesiąt sklepów na terenie całej Polski oraz sklep internetowy. Nasza pasja i zaangażowanie w to co robimy
przynoszą wymierne efekty. Obecnie szukamy osoby na stanowisko Regionalnego Kierownika Sprzedaży
Kierownik Regionalny
Miejsce pracy: woj. podkarpackie
Jako Kierownik Regionalny będziesz odpowiedzialny za:
  • Wynik sprzedażowy: ustalanie oraz rozliczanie podległych sklepów z planów sprzedażowych, prognozowanie wyników
  • Utrzymywanie standardów: nadzór nad przestrzeganiem oraz egzekwowaniem standardów i procedur obowiązujących w firmie, w tym nad Standardami Obsługi Klienta oraz analiza wyników audytów
  • Rozwój podległych pracowników: przeprowadzanie szkoleń i ćwiczeń z zakresu sprzedaży, motywowanie, analizowanie potrzeb szkoleniowych, nadzór nad ich jakością, udzielanie informacji zwrotnej na temat wyników pracy, sprawdzanie wiedzy produktowej i umiejętności sprzedażowych pracowników sklepów
Podejmij wyzwanie jeśli:
  • Posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu siecią, sklepem
  • Potrafisz budować zmotywowane zespoły, nastawione na osiąganie założonych celów
  • Posiadasz prawo jazdy kat.B
  • Jesteś gotowy do pracy mobilnej
Oferujemy:
  • Umowę o pracę oraz motywacyjny system premiowy (miesięczny + kwartalny)
  • Dynamiczną pracę w bardzo szybko rozwijającej się firmie
  • Możliwość kreowania i inicjowania swoich pomysłów w rozwój firmy
  • Niezbędna narzędzia do pracy: samochód służbowy, telefon, laptop
  • Udział w konferencjach/eventach
  • Programy szkoleniowe
  • Zniżki na firmowe produkty
  • Elastyczny czas pracy

Zobacz podobne oferty

Praca.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży Ubezpieczeń

Lokalizacja: podkarpackie / Rzeszów

Zadania: budowanie własnego biznesu sprzedaż własna i współpraca z zespołem Konsultantów ds. Planowania Finansowego poszukiwanie...

Opublikowano: 2024-10-21

GLOBAL FOOD HYGIENE D. URBAŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Lokalizacja: podkarpackie /

OBOWIĄZKI: Realizacja strategii sprzedażowej Global Food Hygiene Rozwój sieci sprzedaży w podległym regionie Nawiązywanie...

Opublikowano: 2024-10-18

Praca.pl

Opublikowano: 2024-10-04