Praca: Elektromonter napowietrznych linii wysokich i najwyższych napięć

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie
Elektromonter napowietrznych linii wysokich i najwyższych napięć
Miejsce pracy: Rymanów
Numer: StPr/24/0848
OBOWIĄZKI:
- eksploatacja w zakresie obsługi, remontu, montażu urządzeń, instalacji i sieci elektroeneretycznych o napięciu pow. 1 kV- eksploatacja sieci oświetlenia ulicznego,- obsługa aparatury kontrolno - pomiarowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV

Wymagania inne:

Uprawnienia do wykonywania pracy na stanowisku: eksploatacja w zakresie obsługi, remontu i montażu urządzeń, instalacji i sieci powyżej 1KV.Konieczne doświadczenie na podobnym stanowisku pracy powyżej 1,5 roku.

Miejsce pracy:

Rymanów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 520 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie